Strita-Net

webdesign a grafické práce na jihu Čech

cz  ::  en :: Úvodní stránka :: Reference :: Profil :: Mapa webu :: Kontakty

Balíček služeb

WEB VIZITKA ≈ cena dle náročnosti do 3tis. Kč

Jedna stránka s příjemnou a výstižnou grafikou, která obsahuje všechny důležité informace o Vaší firmě, nebo osobě (předmět a druh činnosti, 2-3 fotografie, kontakt, info o cenách apod.)

Příklad

WEB START ≈ cena 10 - 15 tisíc Kč

Jednoduchá solidní grafika, základní informace o firmě, omezený počet fotografií, mapa, kontakty.

WEB START zahrnuje vytvoření kompletních www stránek. Úvodní stránku a 5-8 jednoduchých zanořených stránek, kontakní formulář pro odesílání emailů, popřípadě jednoduchý systém pro správu textového obsahu zákazníkem.

Stránky jsou určené zejména živnostníkům a malým podnikům a vyznačují se nízkými provozními náklady (webhosting, aktualizace, doména).

Aktualizace obsahu zdarma [max. v rozsahu 3 pracovních hodin]

Příklad

WEB STANDARD ≈ cena 15 - 20 tisíc Kč

Propracovaná grafika s více layouty, obsáhlejší textová pole i fotogalerie, případně vlastní administrace (dynamické stránky v PHP) ze strany zákazníka.

WEB STANDARD zahrnuje vytvoření úvodní stránky a 5-15 zanořených stránek, kontakní formulář pro odesílání emailů, fotogalerii s možností prohlížení fotografiíí. Případnou 1 jazykovou mutaci (při dodání cizojazyčných podkladů zákazníkem).

Aktualizace obsahu zdarma [max. v rozsahu 5 pracovních hodin]

Příklad

WEB PROFI ≈ individuální cena po dohodě

WEB PROFI zahrnuje vytvoření originálního webu, grafika je vytvořena přímo na míru zákazníkovi.

Propracovaný databázový systém na platformě PHP a MySQL. Např. e-shop, e-bazar.

Aktualizace obsahu zdarma [max. v rozsahu 8 pracovních hodin]


U všech zakázek je samozřejmostí zajištění webhostingu odpovídajího technologiemi zvolené variantě a dále registrace Vámi zvolené domény .

U balíčků s administrací stránek ze strany zákazníka používám redakční systém CMS SimpleMade viz. sekce tvorba www stránek u jednoduché administrace obsahu zákazníkem volím editor TinyMCE