Strita-Net

webdesign a grafické práce na jihu Čech

cz  ::  en :: Úvodní stránka :: Reference :: Profil :: Mapa webu :: Kontakty

Tvorba www stránek

Nabízím Vám komplexní řešení v oblasti tvorby a správy webových stránek. Vytvořím grafický návrh a zpracuji do finální podoby Vaše požadavky na webovou prezentaci firmy. Zajistím registraci domény i případný webhosting. Buďto na nějakém serveru zdarma, nebo na serveru placeném, který splňuje všechna potřebná kriteria pro provoz Vašich stránek.

V současné době již může mít vlastní stránky každý. Nemusíte vlastnit velkou firmu, abyste mohli mít vlastní prezentaci na internetu.

Zpracuji jak jednoduchou "webovou vizitku", tak i rozsáhlejší webovou prezentaci včetně implementace některého z volných (GNU, GPL) redakčních systémů (např. SunLight CMS, CMS Made Simple, Wordpress aj.).


Navrhnu úplnou grafickou podobu webu - buďto podle svého cítění, nebo podle Vaší představy. Počet návrhů nijak výrazně neovlivňuje výslednou cenu – návrhy budu v součinnosti s Vámi upravovat tak dlouho, dokud nebudete stoprocentně spokojeni.

Vytvořím Vám profesionální webové stránky s možností využití nejnovějších technologií (XTHML, PHP, CSS), a to vše za přijatelné ceny. Pokud již jakékoliv stránky vlastníte, ale nejste s nimi spokojeni, provedu jejich přepracování (redesign) , tak aby plně odpovídaly Vašim požadavkům.